U bent hier

Home » Jojo's

Leiding

Jojoleiding 2018-2019

 

Als er vragen zijn, kan je ons altijd bereiken op jojos@kareldegoede.be. Anders mag je ook ons persoonlijke contacteren.

 

Simon Vangaever

Genietende Wisent

simon.vangaever@gmail.com

0471/08.10.50

 

Emma Vyvey

Hinde

emma.vyvey2@gmail.com

0471/55.46.74

 

Joeri Deconinck

Gedreven Arend

joeri.deconinck@live.be

0496/91.66.97

 

 

Thomas Maes

Opmerkelijke Agame

thomasmaes.smis@hotmail.com

0472/59.60.40

 

Arnout Berghs

Scherpzinnige Gorilla

arnout.berghs@gmail.com

0484/74.66.78

 

Sien Huyghe

Ondeugende Tagoean

sien.huyghe@hotmail.com

0472/71.06.83